temperatura 0°C
smer vetra V
hitrost 1.5m/s

Mandat 2018 - 2022

Člani Nadzornega odbora v mandatnem obdobju 2018 - 2022 (imenovani dne 23. 1. 2019)

Danijel Božič - član in predsednik do 14.9.2020

Marga Milavec - predsednica od 11. 11. 2020 dalje

Dimitrij Čigon

Peter Švagelj - član od 4. 11. 2020 dalje

 

VABILO_1.SEJA.pdf

ZAPISNIK_1.SEJA.pdf

VABILO_2.SEJA.pdf

ZAPISNIK_2.SEJA.pdf

VABILO_3.SEJA.pdf

ZAPISNIK_3.SEJA.pdf

VABILO_4.SEJA NO.pdf

ZAPISNIK_4.SEJA NO.pdf

VABILO_5.SEJA.pdf

ZAPISNIK_5.SEJA.pdf

POROČILO O DELU ZA LETO 2020.pdf

PLAN DELA ZA LETO 2021.pdf

VABILO_6.sejaNO.pdf

 

natisni